Сесія = задоволення!

24 квітня 2018

 І знову – сесія! Лекції, практичні заняття, заліки, іспити, словом, всі  принади справжнього студентського життя. Разом з напруженою роботою – неймовірне задоволення від участі у насиченому навчальному процесі.   

 Скажете «сесія» і «задоволення»  абсолютно протилежні за значенням слова? Ми, магістранти – заочники ФСПО, завіряємо: без навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини життя було б не таким цікавим та повним, адже  робота для мозку та душі і є тим самим, жаданим для всіх секретом молодості. Інакше чому б рахували дні до нової зустрічі у вже дорогій серцю Умані. І хоча таки довелося добряче попотіти – магістратура справа серйозна – ще на крок наблизилися до своєї мети. А щоб у «залікових книжках» вишикувалися у стрункі рядочки гарні оцінки дуже стала у нагоді чудова читальна зала університетської бібліотеки. Багатий книжковий фонд, чемні та уважні бібліотекарі, світле просторе приміщення, безкоштовний інтернет – просто рай для поліглотів!

З 1 листопада  2017 року до 31 жовтня 2018 Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини, як одному з кращих вишів країни, надано доступ до найавторитетнішої  міжнародної бази даних Scopus видавничої корпорації Elsevier відповідно до наказу Міністерства  освіти і науки України. До слова, доступ до бібліографічної і реферативної бази даних є не лише у читальній залі, а у всій локальній мережі університету. А це чудова можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію з різної тематики, дані про цитування та багато іншого.

Зацікавилися? Тоді, welcome  до нашого гурту, і ви на власному досвіді переконаєтеся, що «сесія» і «захоплення» поняття дуже близькі. Особливо тоді, коли ви навчаєтесь в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!