Скринька довіри

З метою забезпечення належного контролю за організацією освітнього процесу на факультеті та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також для надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам, іншим категоріям громадян створено Скриньку довіри.

На факультеті функціонує Комісія з питань регулювання конфліктних ситуацій на факультеті, під головуванням декана факультету, доктора педагогічних наук, професора Кравченко О.О.

Скринька довіри – skrynka_doviry_fspo_udpu@ukr.net

Повідомлення може бути подано:

без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення продовжується до тридцяти днів від дня його отримання.

із зазначенням авторства 

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів з дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

 

 

 

    «Якщо я бачу ряд порушень за освітньою програмою де я навчаюсь, то куди можна звернутися? Адміністрація і весь персонал про них знають і просто виправдовуються, не приймаючи жодних рішень. Тож, куди в такому разі можна звернутися і чи можна про них написати до національного агентства і чи будуть ці зауваження взяті до уваги? Дякую».
🗣Добрий день! Так, звісно, ви можете звернутися до нас, написавши на пошту public@naqa.gov.ua. Ваші зауваження будуть ретельно перевірені під час проведення процедури акредитації та взяті до уваги за наявності відповідних порушень щодо забезпечення якості освіти.
Залишайте питання у формі: bit.ly/3FzIfRS 🤗