СНТ провело квест «Стежками великих психологів»

2 травня 2018

На факультеті соціальної та психологічної освіти Студентським науковим товариством було проведено квест «Стежками великих психологів».

Один із найвидатніших психологів позаминулого сторіччя Жан Піаже зазначив, що через сто чи сто п’ятдесят років психологія посідатиме одне із провідних місць серед наук. Сьогодні ми впевнено можемо сказати, що його слова стали реальністю, адже психологія – наука, яка дуже бурхливо розвивається та сміливо проникає в усі сфери  життєдіяльності людини.

У квесті приймали участь збірна студентів 2 та 3 курсів, аби пройтися стежками великих та пригадати всі свої знання про цих людей, та в загальному про психологію.

Маршрут для команди складався з п’яти станцій, а саме «Відгадай психолога», «Я знаю про психологію все!», «Логічний зв’язок», «По світу» та «Стежка привела нас». На кожній із станцій на учасників чекали цікаві та різноманітні завдання виконавши яке отримували наступну підказку. Станції були в досить «тихих» місцях, аби в студентів розвинути пильність та увагу.

На останній із станцій на студентів чекав маленький сюрприз, аби підсолодити їх настрій. Важливо, щоб кожна людина за свою роботу отримувала вдячність.

Квест дав змогу не тільки підкріпити знання з психології, особливо про великих психологів. Він дав змогу відчути себе колективом. Адже працюючи в команді, тільки разом можна досягти високих результатів.

Всі молодці, добре справилися із завданнями та показали відмінні знання з психології. Студенти чудово провели час в поєднання активного відпочинку та розумової праці.


Фото новини: