Спеціальності 053 Психологія та 231 Соціальна робота на часі

26 травня 2020

Соціальні працівники та психологи перебувають на важливому рубежі боротьби із загрозою епідемії коронавірусу. Адже завдяки їхній роботі люди, які перебувають у групі ризику – самотні літні люди та паліативні хворі, – можуть спокійно перечекати карантинний період та убезпечити себе від ймовірного зараження. У період карантину багато людей потребують також психологічної допомоги, тому попит на психологів-консультантів зростає з кожним днем.

Мінсоцполітики затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати.

Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

Отже, тепер доплату у розмірі до 100 відсотків заробітної плати зможуть отримати:

 1. Педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи.
  2. Фахівець із соціальної допомоги вдома.
  3. Соціальний працівник.
  4. Соціальний робітник.
  5. Фахівець з фізичної реабілітації.
  6. Практичний психолог / психолог.