Стартувала нова – V зміна Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія»

18 жовтня 2016

1

14 жовтня – українці святкують свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

2

3

Саме в цей надзвичайно важливий для України день, на факультеті соціальної та психологічної освіти стартувала нова – V зміна Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія».

4

5

 Патріотизм завжди є нагальною потребою і для людей, і для держави, а в ситуації, в якій опинилась зараз Україна, патріотизм взагалі є життєвою необхідністю. В арсеналі діяльності з патріотичного виховання підростаючого покоління є багато засобів і методів впливу. Однак головне — це включення кожної особистості в конкретну діяльність з творення й примноження багатства і краси своєї Вітчизни. Саме з такою ціллю в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти було впроваджено інноваційний проект Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія».

dsc_5088

dsc_5098

Свою роботу національно-патріотичнийтабір «Дія» урочисто розпочав 24 вересня 2014 року. За 2014 – 2016роки було проведено чотири зміни роботиТабору: І зміна тривала з 24 вересня по 23 жовтня 2014 року; ІІ зміна – 20 лютого по 23 квітня 2015 року;  ІІІ зміна – 21 вересня по 1 грудня 2015 року; IV зміна –  з 1 березня по по 1 квітня 2016 року.

dsc_5100

dsc_5106

Заходи, які проводяться у рамках Національно-патріотичного табору «Дія» умовно можна розділити за напрямками:

  • проведення акцій для підтримання духу народу;
  • заходи для дітей-сиріт та дітей переселенців;
  • відзначення патріотичних свят;
  • популяризація історії України;
  • відзначення міжнародних свят;
  • підтримання бойового духу військових;
  • збір гуманітарної та матеріальної допомоги;
  • проведення благодійних концертів.

dsc_5161

dsc_5116

І, ІІ та ІІІ зміна проходили у формі акцій та заходів, які пропонували та реалізовували самі студенти щодня, протягом визначених періодів.

4 зміна проходила у формі інноваційного проекту під назвою «5 ідей для моєї України». Робота була організована у 5-ти напрямах:

– соціальні проекти (соціальний проект, який спрямований на розвиток, модернізацію чи активізацію структурних підрозділів чи окремої галузі в межах нашої країни);

– національно-патріотична діяльність під гаслом «Я знаю свою історію»;

– екологія;

– захист тварин;

– дозвілля студентів.

Кожна група мала запропонувати заходи по кожному напрямку. 5 кращих було обрано та реалізовано. Так, 3 березня був проведений «Квест по УДПУ», 9.03 відбувся Патріотичний кінолекторій, 17 березня було організоване Патріотичне караоке, 30 березня відбувся факультетський суботник. А також відбулась урочиста презентація соціальних проектів «5 ідей для моєї України».

dsc_5170

V зміна табору пройде під гаслом «Молодь діє – держава процвітає».  Нова зміна за концепцією дещо відрізняється від попередніх. Ми набрали команду активних студентів, які готові працювати в групі, подавати і реалізовувати нестандартні і цікаві для студентської молоді ідеї. Тож, слідкуйте за новинами сайту і разом з тим за роботою нашого табору!