Студенти відвідали онлайн-зустріч від наукової студії лабораторії психології обдарованості

1 березня 2024

Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини продовжує активно формувати наукову спільноту зі здобувачів вищої освіти.  29 лютого о 14:00 студенти відвідали онлайн-зустрічу від наукової студії лабораторії психології обдарованості. Це подія, призначена для студентів, які зацікавлені в поглибленому вивченні психологічних аспектів обдарованості. На зустрічі виступав провідний вчений в галузі психології обдарованості, Олександр Музика. Він розкривав перед аудиторією новітні дослідження та методики, що дозволили студентам поглибити розуміння природи обдарованості та шляхи її розвитку. За словами представників організаційного комітету, участь студентів була вражаючою, а запитання та дискусії, які виникли під час заходу, свідчать про загальний інтерес до обраної теми. “Ця зустріч дала студентам можливість поглибити свої знання та обмінятися думками з провідними фахівцями в галузі психології обдарованості”, – зазначив один із організаторів. Такі ініціативи демонструють не лише академічну ініціативу студентів, але й підтримку університетом розвитку їх наукового потенціалу.