Студенти третього курсу вирушають на практику

8 листопада 2016

1

3 листопада 2016 року для студентів ІІІ курсу 35 та 35с групи денної форми навчання відбулася настановча конференція з навчально-технологічної практики.

Особливість цього виду практики полягає в тому, що вона проводиться в два етапи: в 5-му та 6-му семестрах. Такий розподіл дає можливість студентам в практичній діяльності апробувати різноманітні прийоми та методи, з якими вони знайомляться в рамках вивчення дисципліни «Технології соціально-педагогічної діяльності».

img_20161103_094108

Під час проходження практики студенти  вчаться добирати та адаптувати відповідно до мети, особливостей клієнтів і реальної ситуації технології, методи та прийоми; проектувати, планувати, організовувати та аналізувати організаційні форми соціально-педагогічної діяльності.

На завданнях, визначених програмою практики, та вимогах, що висуваються до оформлення звітної документації, наголосила Роєнко С. О., к. пед. н., доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

img_20161103_094132

Групові керівники Коляда Т. В., к. пед. н., викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, та Левченко Н. В., к. пед. н., викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, провели інструктаж з техніки безпеки під час проходження навчально-технологічної практики та надали індивідуальні консультації студентам щодо особливостей проходження практики.

Бажаємо студентам вдало виконати завдання, передбачені програмою практики, та удосконалити свою професійну майстерність.