Студенти факультету соціальної та психологічної освіти долучилися до проведення Міжнародного художнього симпозіуму-пленеру осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень»

26 серпня 2020

12-24 серпня 2020 р. в місті Умань під патронатом міського голови був реалізований унікальний проєкт – Міжнародний художній симпозіум-пленер осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень».

Міжнародний художній симпозіум-пленер осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень» – це культурний продукт для людей з інвалідністю, який сприяє їх соціальній адаптації, розвитку творчих здібностей та реалізації творчого потенціалу осіб з інвалідністю, а також сприяє професійній комунікації художників-аматорів та професіоналів, незалежно від їхніх фізичних чи психологічних особливостей.

Партнером реалізації грантової заявки виступає Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти, факультет мистецтв, факультет української філології).

Представники факультету соціальної та психологічної освіти долучились до проведення Міжнародного художнього симпозіуму-пленеру осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень». За активну участь у проведенні, а також розвиток інклюзивного мистецтва і волонтерського руху та з нагоди Дня незалежності України міський голова О. Цебрій вручив подяки декану факультету, доктору педагогічних наук, професору Оксані Кравченко, а також студентам факультету Богдану Жошку, Констянтину Карабаню, Олександру Андрусику та Владиславу Козаку.


Фото новини: