ХІ Всеукраїнська конференція молодих науковців та студентів «Наука. Освіта. Молодь»

4 травня 2018

26 квітня в відбулась ХІ Всеукраїнська конференція молодих науковців та студентів «Наука. Освіта. Молодь», яка для Уманського державного педагогічного університету є традиційною. Участь в роботі конференції взяли і студенти факультету соціальної та психологічної освіти.

З вітальним словом до учасників звернулась проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, професор – Сокирська Владилена Володимирівна.

Слова привітання усім присутнім адресували голова Ради молодих науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат технічних наук, доцент –  Мельник Олексій Сергійович, голова Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПП України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник – Яцишин Анна Володимирівна, голова Ради молодих вчених Черкаського державного технологічного університету, кандидат педагогічних наук, докторант – Герасименко Інна Володимирівна та заступник голови Студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, магістрант факультету соціальної та психологічної освіти – Кокоша Антоніна.

На пленарному засіданні студенти представляли свої наукові доробки та виступали із найрізноманітнішими темами, відповідно до напрямків конференції, що включали: соціально-педагогічні науки, історичні науки, філологічні науки, природничі науки, фізико-математичні та технологічні науки, мистецтво, фізична культура і спорт та економічні науки.


Фото новини: