Студенти ФСПО разом із іншими студентами УДПУ взяли участь у онлайн-тренінгу для тренерів  «Безпечна міграція, навчання та працевлаштування»

22 листопада 2021

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти  разом із іншими студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у онлайн-тренінгу для тренерів  «Безпечна міграція, навчання та працевлаштування»

Захід проводився за підтримки громадської організації «Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер» та  Міжнародної організації з міграції в Україні

Тренінгова програма тривала 2 дні . З а цей період студенти дізнались багато цікавої інформації про те як безпечно виїжджати за кордон що таке торгівля людьми , як вона проявляється, та як не потрапити в неприємні ситуації в інших країнах. Після  тренінгу перед студентами  постало завдання розповсюдити в своєму навчальному закладі всю інформацію про яку вони дізнались, та залучити якомога більше студентів для проходження дуже цікавого онлайн- квесту. https://quest.stoptrafficking.org/start  Університет який збере найбільшу кількість сертифікатів про проходження онлайн-квесту отримає перемогу .  По закінченню проєкту  студенти отримають сертифікати тренерів , а найкращий з університетів отримає кубок переможця.


Фото новини: