Студенти ІІ курсу в ході ознайомчої практики відвідали «Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами»

13 листопада 2018

9 листопада 2018 року студенти 21 та 22 групи в ході ознайомчої практики відвідали «Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами».

Комплекс повністю обладнаний високотехнологічною апаратурою для надання сучасних фізіотерапевтичних послуг і повного комплексу водних процедур. Штат висококласних фахівців і система медичного консультаційного супроводу дає змогу отримати послуги на рівні кращих санаторно-курортних закладів України.

В закладі створено спеціальні умови для осіб даної категорії: комп’ютерний клас, тенісний зал, спортзал, а також кімнати для гри в шахи, шашки та інші настільні ігри.

Комплекс забезпечений потужним обладнанням для поліпшення здоров’я та загального самопочуття людей.

Студенти цікавилися й історією закладу, з якою ознайомила студентів одна із працівниць. Вона розповіла про те, як розвивався комплекс, хто допомагав у покращенні умов проживання людей та які плани на майбутнє будують працівники закладу.

Люди, що проходять санаторно-курортне лікування на базі даного закладу, крім лікувальних процедур, займаються співами, відвідують різноманітні заняття, проводять вечорниці, круглі столи, концерти.

Загалом, студенти дізнались багато цікавого та корисного про цей заклад, а також засвоїли нові знання, які неодмінно допоможуть їм у нагоді в ході їх подальшої навчальної та професійної діяльності.


Фото новини: