Студенти І курсу відвідали Уманський краєзнавчий музей

15 жовтня 2020

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані  і виникали послідовно.

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву, листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.

А з 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем – Днем захисника України.

Традиційно, саме в цей день стартувала XV зміна Національно-патріотичного табору для студентської молоді “Дія”, що діятиме під назвою “Я — студент УДПУ!”, з нагоди відзначення 90 років від заснування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студенти І курсу відвідали Уманський краєзнавчий музей, послухали цікаву екскурсію, дізналися про важливі факти та події часів козаччини. Мали змогу на собі відчути, як це бути справжнім козаком, скоштувавши козацькі страви, приготовлені в “польових” умовах.

Виражаємо щиру вдячність співробітникам Уманського краєзнавчого музею, за можливість почути, побачити та доторкнутися до історії рідного краю.


Фото новини: