Відгуки випускників

Валентина Бородієнко

Я, Бородієнко Валентина Володимирівна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямом підготовки «Соціальна підготовка. Фізичне виховання».

З перших днів навчання на нашому факультеті було зрозуміло, що ми одна велика родина, де тебе завжди підтримають та дадуть гарну пораду. А згадавши наші пари, посмішка сама з’являється на обличчі, що свідчить про те, що час було використано не даремно. Пари проходили легко, не вимушено та цікаво. Викладачі завжди давали можливість «показати» себе та вислуховували думку кожного як на лекційних, так і на практичних заняттях. Значним плюсом нашого навчання було те, що матеріал, який подавали викладачі був легким, інноваційним та доступним, що давало змогу нам студентам отримати широкий спектор знань.

Під час практичної діяльності, я зрозуміла, що знання які я отримала під час навчання, дають мені можливість професійно виконувати поставлені завдання, а спілкування та робота з різними віковими категоріями дітей проходило на професійному рівні, що зазначали керівники закладів.

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті . Я можу впевнено сказати, що чотири роки навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти, стали найкращими та найяскравішими для мене.

Тому нашому факультету я бажаю студентів які завжди гордо підійматимуть голову коли почують назву свого рідного факультету!

З повагою, Валентина Бородієнко


Лейла Гасанова

Я, Гасанова Лейла Ілгарівна, у 2017 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула ступінь  вищої освіти – Магістр за спеціальністю «231 Соціальна педагогіка» освітня кваліфікація «Викладач соціальної педагогіки. Практичний психолог».

Навчання в університеті – це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя в нашому ВУЗі  – це не лише лекції, практики, а й цікаві знайомства, творчість, дружній відпочинок.

В нашому університеті працюють чудові викладачі, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач закоханий у свою справу і це відчувається одразу, адже  педагоги уміло співпрацюють з кожним студентом, добираючи найліпші для тебе методики і методи.

Написання магістерської роботи – це, науковий процес, який лякає студентів, я не була винятком, але завдяки  своєму науковому керівнику та його підтримки ми сформували тему, мету, завдання, обирали влучні методи та форми роботи. Обґрунтовували теоретичну та практичну частини магістерської. Тому цей процес став для мене цікавим та повчальним одночасно. Як висновок, я змогла  поглибити своє розуміння щодо обраної мною теми дослідження.

Закінчивши університет, я швидко відшукала професію за спеціальністю. Відтоді, займаю посаду практичного психолога у школі. Теоретичні знання, які я отримала під час проходження виробничої практики стали фундаментом під час реалізації себе у професії.

Викладачі університету, завжди наголошували, про необхідність підвищувати свої знання, вміння, тому працюючи практичним психологом я продовжую підвищувати свою кваліфікацію. У 2019 році  знову вступила в УДПУ ім. П. Тичити на факультет соціальної та психологічної освіти, за спеціальністю «053 Психологія», оскільки бачу своє майбутнє саме в професії психолога і хочу розвиватися в цьому напрямку.

Факультет соціальної та психологічної освіти – це родина в яку завжди хочеться повернутися, в якій тобі завжди раді. Я щаслива, що обираючи ВУЗ в якому буду навчатися, зупинилась на Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, адже це навчальний заклад  в якому випускають  гідних  фахівців своєї справи.

З повагою, Лейла Гасанова


Анастасія Єскіна

Я, Єскіна Анастасія Олександрівна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямом підготовки «Психологія».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося удосконалити свої комунікаційні, організаційні навички, відкрити в собі деяку впевненість у своїх силах, здійснити дитячу мрію, та пересилити внутрішні страхи. Завдяки теоретичній наповненості курсу опанувала основи психодіагностики, психодрами, психології сім’ї та багато інших корисних для моєї майбутньої професії предметів.

Практична діяльність у школі, під час практики, була досить пізнавальна. Завдяки їй я що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із сім’єю, особистістю. Окрім того, що даний вид діяльності в школі допоміг закріпити теоретичні знання та застосувати їх на практиці, навчив мене находити рішення проблематичних ситуацій в найкоротший термін.

З першого тижня мого навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти, мене покорили викладачі. Своїм вмінням підносити матеріал, цікаво та доступно вести семінарські заняття, після яких виходиш з відчуттям того, що ти дізнався щось нове, а саме головне – корисне, для себе.

Студентське життя дарує нові краски у сірі будні, та не дає засумувати навіть на хвилину. Саме студентське самоврядування подарувало мені можливість заспівати на сцені, вдосконалити мої танцювальні навички та спробувати себе в якості ведучої, як на розважальних, так і офіційних заходах.

Дуже вдячна нашим викладачам, студентській раді та декану. Адже, як на мене, керівництво – це те від чого залежить розвиток факультету та можливості розвитку самого студента.

Наразі, планую готуватися до вступних випробувань до магістратури.

Та мою надію, що наступні півтора роки будуть такі ж наповнені та цікаві для мене, як для майбутнього психолога, та творчої особистості. Обожнюю свій факультет та бажаю йому нових яскравих кадрів (студентів), з якими можна буде потім працювати.

З найкращими побажаннями, Анастасія Єскіна


Віолетта Загоруйко

Я, Загоруйко Віолетта Анатоліївна, навчаюся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти та здобуваю ступінь вищої освіти «магістр» за спеціальністю «231 Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціально-психологічна реабілітація».

Після закінчення четвертого курсу і здобуття ступеня «бакалавр» не виникало жодних сумніві щодо вступу до магістратури. Я впевнено вирішила, що це буде саме рідний факультет, саме рідна спеціальність.

Під час навчання на факультеті постійно опановувала теоретичні та практичні знання соціально-педагогічного, психолого-педагогічного, соціально-профільного циклу. Важливу роль у цьому відіграють викладачі, які допомагають з легкістю зрозуміти матеріал, пояснюють незрозуміле, вчать висловлювати власну думку та скеровують у правильне русло.

Важливим етапом для мене зараз є написання магістерської роботи. Попереду ще багато зусиль, адже потрібно проаналізувати безліч літератури, обрати методи дослідження, виявити фактори досягнення соціального благополуччя задля реалізації завдань щодо вирішення проблеми обдарованості у студентської молоді з інвалідністю. Саме таку тему для дослідження ми обрали разом з науковим керівником.

Факультет допоміг мені не тільки у виборі майбутньої професії, а й у реалізації себе як особистості. Адже студентське життя таке цікаве та яскраве, наповнене незабутніми моментами. А рідний факультет дає змогу проявити себе не тільки в навчанні, а й у творчості.

Тепер я розумію, що професія соціального працівника є дуже важливою в наш час. І я рада, що обрала саме цей напрям у житті.

На даний момент паралельно навчанню працюю лаборантом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Для мене це є причиною для гордості, тому що за роки навчання факультет став для мене рідною домівкою, де завжди допоможуть і підтримають.

Хотілося б завершити такими словами:

… Тобі присвячую ось ці прості рядки,

Безмежно вдячна за роки навчання.

ФСПО – ти в серці на віки!

Бажаю звершень, перемог і процвітання!


Аліна Калюженко

Я, Калюженко Аліна Андріївна, у 2019 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямком підготовки «Соціальна робота».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося досить успішно здобути теоретичні та практичні основи психолого-педагогічного, соціального-профільного циклу знань. При проходженні практик мала змогу використовувати засоби, форми і методи соціально-педагогічної роботи, які отримала під час вивчення навчальних дисциплін для роботи з різними категоріями клієнтів.

У практичній діяльності, під час практики, відчула те, що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із категоріями клієнтів. Знання отримані від викладачів дали мені можливість виявляти у особистості позитивні та негативні сторони її розвитку, прояви дезадаптації в соціальному середовищі.

Студентське життя було активне, мала можливість спробувати себе в організаторських моментах, також постійно займалася науковою діяльністю.

Підтримку викладачів відчувала за весь період навчання, всі починання – отримували похвалу та рекомендації щодо удосконалення.

Факультету бажаю не зупинятися на досягнутому та отримувати ще більше перемог!


Олена Поліщук

Я, Поліщук Олена Романівна, у 2017 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр за напрямком підготовки «Соціальна педагогіка».

Під час навчання на факультеті, мені вдалося досить успішно опанувати теоретичні та практичні основи психолого-педагогічного, медичного, біологічного, соціального-профільного циклу знань. При проходженні практик мала змогу використовувати засоби, форми і методи соціально-педагогічної роботи з різними групами дорослого населення та дітей.

У практичній діяльності у школі, під час практики, відчула те, що можу оперувати положеннями нормативних актів щодо вирішення практичних проблем, пов’язаних із сім’єю, особистістю. Знання отримані від викладачів дали мені можливість виявляти у особистості позитивні та негативні сторони її розвитку, прояви дезадаптації в соціальному середовищі.

Студентське життя було настільки яскраве та змістовне на події, що я змогла спробувати себе і у творчій діяльності, і у волонтерській діяльності, а також і у науковій.

Підтримка викладачів була надзвичайна, всі починання – отримували позитивний відгук, тому всім моїм перемогам – дякую викладачам.

Наразі, планую готуватися до вступних випробувань до магістратури.

Факультету бажаю успіхів, перемог та процвітання!

З повагою, Олена Поліщук


Анна Мельничук

Я, Мельничук Анна Юріївна, у 2018 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «231 Соціальна робота», освітньою програмою  “Соціальна робота. Психологія”

Навчаючись в магістратурі за своїм напрямком, я змогла засвоїти усі базові моменти своєї спеціальності, отримала як теоретичні так і практичні навички своєї професії.

Навчання  дало змогу отримати великий багаж знань та навичок, розвинути аналітичне мислення, що у майбутньому стало основою для подальшої діяльності та працевлаштування.

Всі роки в університеті забезпечували  нам не тільки змістовне активне навчання в аудиторіях, а й залучення до громадського життя університету. Ми приймали участь в КВН, їздили у відрядження, брали участь в різноманітних конкурсах, наукових конференціях, семінарах. За роки навчання, ми також удосконалили особистісні якості та інтелектуально-творчий потенціал, розвинули та підвищили рівень культури через проведення пізнавально-мистецьких заходів, толерантність, духовну та мовну культуру.

Щиро всім вдячна і бажаю гарних вам студентів і подальшого розвитку.


Чамлай Інна

Я, Чамлай Інна Василівна, у 2020 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти та здобула освітній ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Психологія».

Під час навчання на факультеті я набула глибоких теоретичних знань, знайшла відповіді на велику кількість питань щодо психології, які мене цікавили. Викладачі дуже професійно та зрозуміло подавали необхідну інформацію, давали можливість кожному студенту висловити свою думку, розвивати критичне мислення щодо розглянутих тем. Практично кожна пара супроводжувалась наочним матеріалом, цікавими прикладами, корисними практичними завданнями.

Завдяки проходженню практики в школі я мала чудову нагоду застосувати отримані під час навчання знання. Я ознайомилась зі специфіко роботи практичного психолога та набула важливих вмінь щодо її виконання. Також я мала змогу спробувати себе у проведенні психологічних тренінгів завдяки Центу психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт», що функціонує на нашому факультеті. Це був значний досвід для мене не лише як для майбутнього психолога, а й як для особистості. Адже під час цієї діяльності я значно посилила впевненість у собі та своїх силах.

За період навчання в магістратурі я мала нагоду брати участь у науково-дослідницькій діяльності факультету. Зокрема, це було написання наукової роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності вікова та педагогічна психологія на тему «Застосування проективних технік у сучасній психологічній практиці» та посіла там третє місце. Це стало дуже цінним досягненням для мене, за яке я також вдячна нашому факультету. Також, написала та захистила магістерську, публікувала тези, статтю.

Щодо атмосфери на нашому факультеті, то вона просто чудова! Моє студентське життя було наповнене захоплюючими та цікавими заходами і звісно ж купою позитивних емоцій. Не даремно кажуть, що студентські роки найсолодші, такими вони й були для мене.

На даний момент я працюю лаборантом кафедри психології. Дуже рада, що й після навчання залишаюсь частинкою нашого факультету. Він назавжди в моєму серці. І це напевно збулась моя одна з найзаповітніших мрій – не залишати його.

Бажаю для нашого факультету тільки найрадісніших емоцій та купу подальших звершень! Впевнена, що кожен студент, який став його випускником має теплі спогади про роки свого навчання.

 

 З найкращими побажаннями,

Чамлай Інна


Хоменко Анна

Всім привіт! Я, Анна Хоменко, випускниця факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Я розпочала навчання в університеті 5 років тому, але маю таке відчуття, що ці роки промайнули як одна мить. На той час термін «Психологія» був для мене просто словом, я не мала чіткого уявлення, що буду вивчати, і які дисципліни пізнаватиму під час навчання.

Тепер я анітрохи не шкодую, що обрала саме цей університет і саме таку спеціальність. Кожного дня ми дізнаємось щось нове – про психологію, про інклюзивні ресурси. Ніколи наші викладачі не подавали нам «суху» теорію. Ми все розглядаємо на практиці, бачимо на власні очі. Викладачі завжди мають для нас цікаві презентації та навчальні тренінги, з яких постійно отримуєш нову інформацію.

Я, впевнено можу сказати, що нас навчають найкращі викладачі, котрі завжди готові допомогти, пояснити матеріал. Відчувається ставлення з їх боку до нас не лише як до студентів, а й як до особистостей, майбутніх психологів.

Окремо хочу висловити подяку викладачам – за розуміння, підтримку й знання, за життєву мудрість, чуйність і невичерпне терпіння. Дякую Вам, Ви найкращі! Особисту подяку, висловлюю  декану факультету Оксані Олексіївні Кравченко, за велику підтримку та настанови!

Процес навчання дарував мені цілий океан позитивних емоцій та незабутніх вражень. Я вдячна долі, що навчалась саме тут!

 

З повагою, Анна Хоменко