Студентський конкурс відеороликів «Здійсни мрію»

Щорічно факультет соціальної та педагогічної освіти УДПУ імені Павла Тичини під патронатом Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради є організатором Фестивалю студентської творчості “Соціальний працівник майбутнього”, що проходить в рамках соціального проекту « Давай здійснемо мрію разом».

Мета Фестивалю – це насамперед підтримка обдарованої студенської молоді (майбутніх соціальних працівників), в тому числі соціально незахищених верств населення. Стимулювання творчої активності, формування у свідомості молоді позитивного впевненого образу, ідеалу – носія бажаних якостей та належної моделі поведінки у сучасному суспільстві, розуміння того, чим є у дійсності добро і зло, любов і дружба, емпатія і щиросердя, доцільність певних дій, або діянь, поточність та невідкладність справ, цілеспрямованість, витримка і толерантність, дотримання вимовленого слова, непорушність обітниць, працьовитість та взаємодопомога, повага до ближнього.

Завдання проекту: – підтримка та розвиток творчих та інтелектуальних здібностей у дітей (сім’ї яких опинилися у важкій життєвій ситуації, малозабезпечені, діти з обмеженими можливостями та ін.) , через реалізацію іх мрій;самоствердження таких дітей; – обмін творчим досвідом;  – сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив молодих митців, майбутніх соціальних працівників.

Для підготовки та проведення Фестивалю створюється оргкомітет до складу якого входять представники факультету соціальної та педагогічної освіти УДПУ імені Павла Тичини.

Персональний склад оргкомітету: – визначає загальну творчу концепцію конкурсу; – здійснює адміністративну та виконавчу роботу по проведенню конкурсу, влаштовує зустрічі з митцями, вченими, відомими громадськими діячами тощо, в місці конкурсу.

До участі у Фестивалі запрошуються студенти навчальних закладів Черкаської області  та усі бажаючі.

1. Оцінювання проекту здійснюється у різних номінаціях.

2. Кожна група-учасник отримує диплом учасника фестивалю.

3. Переможець конкурсу отримує кубок Гран-Прі, диплом від ректора УДПУ та подарунок від спонсора.

Журі: До складу журі входять представники адміністрації УДПУ імені Павла Тичини, адміністрації Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради соціальні педагоги та ін.