Тренінгові зустрічі «Стратегії емоційного здоров’я в професійній діяльності водіїв громадського транспорту»

11 серпня 2020

Міський пасажирський транспорт — специфічна галузь господарства. Він не створює, як інші виробничі сектори, нових матеріальних цінностей, але має визначальний вплив на ефективне функціонування всієї інфраструктури будь-якого населеного пункту та регіону. Професія водія пасажирського транспорту відноситься до категорії «сфери обслуговування» і має яскраво виражену стресогенну специфіку.

В ході робочої наради у міськвиконкомі за ініціативи ФОП Гайдук В.М., Синиця О.О., Фадєєв В.А, Білоус В.П., ТОВ «Круїз-Авто» та підтримки міської влади розроблено та проведено І.Лівандовською та Н. Харченко – викладачами кафедри психології, факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ряд тренінгових зустрічей на тему «Стратегії емоційного здоров’я в професійній діяльності водіїв громадського транспорту».

Зустрічі проведені у формі активного полілогу, під час якого розкривалась сутність поняття та значення емоційного здоров’я, самодіагностики рівня стресу в професійній діяльності, основних стресових факторів, зниження впливу суб’єктивних стресогенних чинників та основних напрямків формування й підтримки стресостійкості водіїв міського пасажирського транспорту.