Тренінг “Активні громадяни”

10 червня 2019

3-7 червня в рамках реалізації міжнародного проекту Британської ради було проведено тренінг “Активні громадяни” це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Участь в тренінгу взяли декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко  та лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Катерина Чупіна, протягом 5 днів учасники форуму вчились писати грантові проекти, формувати команду та сприяти побудові міжкультурного діалогу та соціального розвитку.

Під час проходження навчального курсу було підписано угоду про партнерство між Британською радою та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

Проект «Активні громадяни» стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.


Фото новини: