Тренінг для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району

26 березня 2018

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся тренінг для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району: «Мотивація клієнта до соціальних змін» (тренер – кандидат  педагогічних наук, доцент кафедри соціальної та соціальної роботи Ісаченко Вікторія Павлівна).

Програма тренінгу поділялась на дві в рівній мірі важливих частини: теоретично-практичну та ресурсну, що була спрямована на пошук внутрішніх ресурсів мотивації клієнта до соціальних змін.

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з основних завдань органів соціального обслуговування України. Важливу роль у цьому процесі відіграють працівники територіальних центрів соціального обслуговування.

В рамках тренінгу працівники відпрацьовували навички мотивації осіб похилого віку, які обслуговуються на дому  до самообслуговування, розширення соціальних контактів та самореалізації.

Також тренінг передбачав практичні завдання та вправи на розвиток емпатії, оскільки це відкриває можливість подолання самотності літніми людьми у процесі їх включення до активної суспільної діяльності.