Тренінг «Травматична подія та травматичний стрес»

4 травня 2023
✅ 02 травня 2023 року спеціалісти управління праці та соціального захисту населення у співпраці з психологами викладачами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели тренінг «Травматична подія та травматичний стрес».
🤝Зустріч відбулася на базі Центру для спілкування «Троянда», учасниками якої стали підлітки, чиє звичне життя змінила війна. З метою стабілізації стану та відновлення внутрішнього ресурсу постраждалих, формуються групи, з якими в подальшому буде проводитися психосоціальна робота і надаватиметься необхідна допомога.
🙌 Приємним сюрпризом для дітей було отримати рюкзаки, надані ГО «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ».
📝 Запрошуємо сім’ї з дітьми, яким потрібна психосоціальна підтримка, звернутися до управління праці та соціального захисту населення, м.Умань, вул.Садова,9\5, каб.27, тел.4-00-53