УДЦ «МОЛОДА ГВАРДІЯ» – МАЙДАНЧИК ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТІСНИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ

23 липня 2017

Я, Киргиз Любов Дмитрівна, студентка факультету соціальної та психологічної освіти, проходила державну практику в УДЦ «Молода гвардія», а саме у таборі «Зоряний». Під час проходження практики здобула досвід, який я впевнена знадобиться у майбутній професійній діяльності.

У таборі було дуже цікаво тим, що всі заходи в межах однієї табірної зміни підпорядковані певній тематиці. По приїзді в табір «Зоряний» я долучилася до роботи 11 тематичної зміни, яка мала назву «Академія успіху». Наше завдання полягало у створенні навчального простору для формування фінансової грамотності та споживацької культури підростаючого покоління; розширення світогляду дітей через включення у різноманітні форми профорієнтаційної діяльності.

Наступна 12 тематична зміна пройшла під гаслом «Наш вибір – європейська Україна!». Завдання зміни полягало в тому, щоб вся наша робота впливала на створення виховного середовища для формування та розвитку національної свідомості, почуття патріотизму; відданості в служінні Батьківщині.

Також під час проходження практики я брала активну участь у створенні виховного середовища для розвитку моральної і духовної культури дітей та їх соціально-значимих якостей, сприяння самореалізації дітей та творчому розвитку індивідуальних здібностей.

Державна практика дозволила мені розкритися і показати всім на що я здатна. Можу навіть сказати, що я себе відкрила із іншої сторони. Я навіть сама не підозрювала, які маю організаторські здібності.

Ця практика додала мені впевненості у власних силах. Я дуже вдячна всім, хто долучився до організації та проведення практики, за можливість отримати такий безцінний досвід роботи в тимчасовому колективі.