Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв активну участь у Сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016»

24 березня 2016

DSC_2357

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва науково-педагогічні працівники УДПУ імені Павла Тичини ініціювали та провели круглий стіл «Управління навчальними закладами: теорія, історія, практика». Для участі у конкурсі з тематичної номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах» викладачі факультету соціальної та психологічної освіти підготували конкурсну роботу.

DSC_2362

Під час конференції «Сучасні виховні проблеми: виклики та шляхи їх реалізації», організованої Інститутом проблем виховання НАПН України, викладач кафедри психології, координатор Національно-патріотичного табору для студентської молоді “Дія” Мар’яна Горенко виступила із доповіддю «Громадянська соціалізація студентської молоді в умовах ВНЗ: з досвіду діяльності Національно-патріотичного табору “ДІЯ” УДПУ імені Павла Тичини».

DSC_2367

Під час нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини удостоєний Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» та відзначений дипломом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір. Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний нагороджений почесною грамотою за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти.