Урочиста академія приурочена Дню науки

24 травня 2018

23 травня в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини відбулася Урочиста академія приурочена Дню науки.

Ректор університету Олександр Іванович Безлюдний наголосив, що «нашому навчальному закладу є чим пишатися: відомі науковці та їхні молоді послідовники щороку примножують наукові здобутки альма-матер, виховуючи гідне поповнення інтелектуальної еліти країни».

Відзнаками Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання студентської молоді нагороджені Ткачук Лариса Василівна, кандидат педагогічних  наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Шулдик Галина Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

За багаторічну плідну працю і вагомий особистий внесок у розвиток національної науки, запровадження сучасних технологій навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки Почесними грамотами Черкаської обласної ради нагороджені:

Коберник Олександр Миколайович ‒ доктор  педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту;

Коляда Наталія Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

За сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, професійну підготовку студентської молоді, активну діяльність у профспілковому житті університету та з нагоди Дня науки Почесними грамотами президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України нагороджені:

Бялик Оксана Василівна – доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту;

Кочубей Тетяна Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Осадченко Інна Іванівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту;

Почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджені:

Діхтяренко Світлана Юріївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології;

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації нагороджені:

Міщенко Марина Сергіївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології;

Дипломом І ступеня нагороджені Чупіна Катерина – студентка факультету соціальної та психологічної освіти та її науковий керівник, доктор педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна.

Дипломами ІІ ступеня нагороджені Реєнт Олександр – студент факультету іноземних мов та його науковий керівник, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, доктор педагогічних наук, професор Коберник Олександр Миколайович .

Курінна Дарія – студентка факультету іноземних мов та її наукові керівники: Стеценко Надія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та Ткачук Лариса Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Чупіна Катерина – студентка факультету соціальної та психологічної освіти та її науковий керівник – кандидат психологічнихх наук, доцент Вахоцька Ірина Олександрівна.


Фото новини: