УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

31 січня 2019

Всі знають, що факультет  у цьому році відпускає  тих студентів, яких можна назвати справжніми професіоналами, які за роки навчання здобули ґрунтовні знання, практичні вміння, та зрозуміли що не дарма обрали свою професію, а також стали зірками факультету та університету.

Настав час рухатись до висот та гучно заявити про себе. Це ваш шанс змінити світ. Це час жити і творити та гідно нести звання випускника нашого факультету.

Урочисту церемонію вручення дипломів магістрів студентам денної та заочної форми навчання  факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочала  декан факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Кравченко Оксана Олексіївна

Наказ ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктора педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, професора Безлюдного Олександра Івановича зачитала заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Левченко Наталія Володимирівна.

Вручали дипломи випускникам науково-педагогічні працівники та високоповажні гості:

  • начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна;
  • доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Коберник Олександр Миколайович;
  • кандидат педагогічних наук, доцент Албул Ірина Володимирівна;
  • кандидат психологічних наук, доцент Діхтяренко Світлана Юріївна.

Від імені випускників виступила студентка 261 групи Кокоша Антоніна.

Шановні наші випускники! Ми вітаємо Вас усіх. У вас велике майбутнє. Попереду нові висоти і п’єдестали. Нехай вам щастить у житті, чистих вам рос, мудрої думки, терпіння та везіння. Будьте завжди впевнені в собі і знайте, що кожен з вас – найкращий.

До побачення! Нехай вам щастить!


Фото новини: