Урочистості з нагоди Дня студента

15 листопада 2018

З нагоди Міжнародного дня студента на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися урочистості за участю представників керівництва та професорсько-викладацького складу факультету.

Усі ми колись були першокурсниками, ми росли, вчились новому, проявляли себе, сьогодні ми велика родина факультету і кожен з вас його невід’ємна частинка.

Із вітальним словом до присутніх звернулась декан факультету доктор педагогічних наук, професор Кравченко Оксана Олексіївна вітаючи студентську молодь зі святом, Оксана Олексіївна побажала юнакам і дівчатам бути активними, ініціативними, прагнути до саморозвитку та самовдосконалення.

На передодні Дня студента були нагородженні найкращі студенти факультету, які примножують честь факультету своїми науковими та творчими здобутками, активним громадським життям.

Кращих студентів факультету нагороджували провідні науковці факультету та університету, серед яких: доктор педагогічних наук, професор, Кравченко Оксана Олексіївна,  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Коляда Наталія Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент Ольховецький Сергій Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Коберник Олександр Миколайович.

Ще раз вітаємо усіх нагороджених, бажаємо творчих успіхів, нових наукових здобутків залишайтесь такими ж активними та ініціативними.


Фото новини: