Участь молодих науковців у науково-практичному семінарі «Складання бібліографічного опису до наукових видань»

19 жовтня 2018

17 жовтня 2018 року у читальному залі №1 відбувся науково-практичний семінар для молодих науковців факультету соціальної та психологічної освіти. Із вітальним словом виступили голови рад молодих науковців двох факультетів Світлана Прищепа та Ірина Тягай, які акцентували увагу щодо актуальності та доцільності розгляду питання про складання бібліографічного опису до наукових видань та їх посилань.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Оксана Федорівна Ігнатьєва виступила із доповіддю і детально пояснила особливості ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання», який установлює види бібліографічних посилань, правила та особливості їхнього складання і розміщування у документах, що набув чинності в Україні з 01 липня 2016 р. Усі учасники семінару активно долучалися до обговорення даного питання.

Висловлюємо подяку завідувачу інформаційно-бібліографічного відділу Оксані Федорівні Ігнатьєвій за змістовну та корисну доповідь.


Фото новини: