Калейдоскоп подій “Участь у програмі «Активні громадяни» Британської ради”

16 липня 2020

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини виборов можливість долучитися до реалізації міжнародного проекту «Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Представники УДПУ імені Павла Тичини (декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна  та лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Чупіна Катерина) взяли участь у базовому тренінгу «Активні громадяни».

Університет приєднався до Всеукраїнського марафону проведення тренінгів за програмою «Активні Громадяни». На факультеті соціальної та психологічної освіти був проведений тренінг для студентської молоді. За результатами усі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка, брендову продукцію (блокноти та олівці). А найголовніше знайшли нових друзів та з користю провели свій час.


Фото новини: