Участь факультету соціальної та психологічної освіти у творчій виставці «Мистецтво жінки. Весняний вернісаж у «Старій Умані»

11 квітня 2018

Весняний вернісаж був відкритий 4 квітня 2018 року в приміщенні Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань». На виставці експонуються художні вироби виконані в стилі національного декоративного мистецтва. Серед майстринь-уманчанок участь взяла і викладачка нашого факультету, канд.біол.наук, доцент Перфільєва Людмила Павлівна з творчою виставкою «Флористика».

Флористика – це різновид декоративно-паркового мистецтва і дизайну, який втілюється у флористичних роботах: букетах, композиціях, панно, колажах та інших творах х використанням природних матеріалів (квітів, листя, трав, ягід, плодів, горіхів та ін.), які можуть бути живими, засушеними, консервованими або штучними.

Заняття флористикою використовують як арт-терапевничний засіб у соціально-психологічний роботі з людьми, які потрапили у складні життєві обставини.

До створення виставок у загальноосвітніх школах м. Умані, а також сіл Родниківки та Городецьке, музичного училища, НДП «Софіївка», профілакторія «Надія», Центру реабілітації пенсіонерів залучаються і студенти  факультету соціальної та психологічної освіти.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати безкоштовно Весняний вернісаж у заповіднику «Стара Умань»!


Фото новини: