У межах діяльності ресурсного центру для внутрішньо переміщених осіб відбувся кінолекторій з переглядом української історичної фентезі-стрічки «Чорний козак»

21 червня 2022

20 червня 2022 року у межах діяльності ресурсного центру для внутрішньо переміщених осіб відбувся кінолекторій з переглядом української історичної фентезі-стрічки «Чорний козак» (2018) режисера Владислава Чабанюка. Сценарій до фільму базований на казці Сашка Лірника «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття». Творці позиціонують стрічку як «перший народний фільм» (знятий на гроші, зібрані людьми). Батальні сцени фільму було відзнято біля села Легедзине Тальнівського району Черкаської області. Майже всі актори фільму – аматори, зокрема чимало акторів масовки – це мешканці села Легедзине та Уманщини.

Учасниками перегляду були переселенці з територій, де йдуть бойові дії (з Харкова, Краматорська, Миколаєва, Донецької та Херсонської областей). Після перегляду стрічки відбулося жваве обговорення й обмін враженнями. Приємно було почути зацікавленість та захоплення нашим містом. Також, у ході спілкування виявилися проблеми, що потребують вирішення і нашої участі.

Для дітей, що прийшли з батьками було проведено екскурсію по університету.

Висловлені слова вдячності від учасників зустрічі доводять важливість діяльності ресурсного центру.

Організаторами виступили викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту доц. В. Бойченко, ст. викл. К. Житнухіна, ст. викл. В. Коблик.


Фото новини: