У рамках відзначення тижня Туркменістану на факультеті соціальної та психологічної освіти, було проведено акцію «Ми за міжнародну інтеграцію»

9 листопада 2016

1

У рамках відзначення тижня Туркменістану в Уманському державному педагогічному  університеті, 8 листопада на факультеті соціальної та психологічної  освіти, було проведено акцію «Ми за міжнародну інтеграцію».

2

3

В Туркменістані популярною і престижною є професія вчителя. Саме цей факт є визначальним у виборі майбутньої спеціальності. В нашому університеті студенти з Туркменістану навчаються за такими напрямами підготовки, як «Біологія», «Хімія», «Географія», «Фізика», «Математика», «Філологія. Мова і література (англійська)», «Фізичне виховання», «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта (логопедія)», «Фінанси і кредит».

4

5

Не байдужими залишилися і студенти  15 групи, які розробили інформаційні листівки про співпрацю нашого університету з студентами з Туркменістану, а також розповідали усім бажаючим про історію та культуру країни.

6