У рамках проходження навчальної – ознайомчої практики студенти першого курсу відвідали комунальний заклад “Уманський навчально – реабілітаційний центр Черкаської обласної ради”

15 березня 2023

У рамках проходження навчальної – ознайомчої практики 13 березня 2023 року студенти першого курсу з науковими керівниками канд.псих.наук, доц. каф.псих. Сергієм Ольховецьким та канд.псих.наук, доц.каф. псих. Надією Харченко відвідали комунальний заклад ” Уманський навчально – реабілітаційний центр Черкаської обласної ради”.
Під час зустрічі студенти познайомилися з практичним психологом, відвідали кабінет психології, ознайомилися з документацією, яку веде психолог та з різними видами діагностики та корекції яку психолог використовує в своїй роботі під час індивідуальних, групових занять з дітками аутистами, даунами та ЗПР.

Безмежно вдячні адміністрації закладу та практичному психологу Валентині за співпрацю.