Факультет соціальної та психологічної освіти вшановує подвиги учасників акцій громадського спротиву 2004 року

20 лютого 2018

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів українців став національний Гімн України. Тому останній місяць зими започатковано вшанувати подвиги учасників Революції Гідності та акції громадського спротиву 1990 і 2004 років.

Відповідно виконання заходів із вшанування подвигу учасників акції громадського спротиву 2004 року на факультеті соціальної та психологічної освіти 19 лютого 2018 року в 401 аудиторії відбувся захід для студентів 1 курсу. Організаторами були Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія» та Студентське наукове товариство.

Студенти взяли участь у перегляді та обговоренні документального фільму про події Помаранчевої революції 2004 року під назвою «Українська революція» та кліпу «Ґринджоли» з піснею «Разом нас багато – нас не подолати!», які стали символом подій 2004 року.