Калейдоскоп подій “Фестиваль творчості «Рівні між собою ми. Будемо разом я і ти»”

1 вересня 2020

Фестиваль проводиться з метою соціалізації студентів та дітей з інвалідністю та розвитку їх творчих здібностей

Організаторами фестивалю виступають Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» та Центр соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів – інноваційні структурні підрозділи факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасниками фестивалю є студенти університету, вихованці Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок», учні шкіл м. Умань та Уманського району.

Організатори фестивалю співпрацюють з Відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради; Управлінням праці та соціального захисту населення Уманської міської ради; Відділом освіти Уманської міської ради; Уманським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Фестиваль сприяє розвитку творчих здібностей студентів та дітей включаючи осіб з інвалідністю; формуванню адекватної самооцінки, емоційної стабільності, духовності, удосконалення комунікативних навичок студентів та дітей, акцентуючи увагу на особах з інвалідністю; налагодженню співпраці педагогів і родин учасників фестивалю та запрошених осіб; підготовці майбутніх соціальних працівників, соціальних педагогів та психологів до роботи щодо організації дозвілля дітей з інвалідністю та їх родин для реалізації можливостей та задоволення їх потреб.

За 2014-2019 рр. було проведено шість щорічних фестивалів. Характеристика фестивалів представлена нижче:

Перший фестиваль познайомив та об’єднав і маленьких артистів, і дорослих. Це був фестиваль, на якому всі заявили: «Ми – дружні і талановиті».

На другому фестивалі запальними танцями та мелодійними піснями учасники відсвяткували 400-я річчя рідного міста Умань.

На третьому фестивалі разом з Машею та Ведмедем артисти та глядачі побували у казці, наповненій чудес та сюрпризів.

Четвертий фестиваль запросив у задзеркалля, наповнене талантів та несподіванок.

П’ятий фестиваль – фестиваль сміху та фокусів – подарував циркову виставу.

На шостому фестивалі артисти та глядачі «здійснили» політ у космос.

Фестиваль творчості «Рівні між собою ми. Будемо разом я і ти» – це спосіб формування сприймань про рівність людей та необхідність бути разом.


Фото новини: