Флешмоб “помаранчевий тренд листопада” (16 днів проти насильства)
Студентка ІІ курсу нашого факультету Папірна Віталіна приєдналась до флешмобу, що запустила громадська організація «Територія успіху».
Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів дій проти гендерного насильства».
Тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Ця тема має на меті запобіганя сексуального насильства щодо жінок.
Як долучитися до акції ?
Надіти одяг або аксесуари помаранчевого кольору аби висловити свою солідарність із рухом в ім’я майбутнього, що вільне від насильства стосовно жінок і дівчат.
Це все символічний ланцюжок , проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Давайте привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Додай хештег :
Асоціація жінок України ДІЯ.
УДПУ Факультет соціальної та психологічної освіти
Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до флешмобу!
Фото новини: