Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Черкасах

8 травня 2019

Нещодавно, у Черкасах в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020″ відбувся  Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ»,  у якому взяла участь  доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, факультету соціальної та психологічної    освіти – Полєхіна Вікторія Миколаївна.

Учасники, які пройшли  відбір, зустрілися  з HR-менеджерами  найбільших працедавців міста і області, щоб дізнатись, кого вони шукають у свої колективи,  як обирають кандидатів і що для цього потрібно.  Адже, якщо ти хочеш бути успішним  треба знати,  які навички є ключовими для досягнення кар’єрного успіху.

 Серед компаній   були  присутні  Альфа-Банк Україна, UKRSIBBANK,  BNP Paribas Group, Черкаське обласне управління АТ “Ощадбанк” та інші.

 Що було  цікавого  на WOW-форумі?

  •  представлення актуальних кар’єрних можливостей для молоді;
  •  практичні рекомендації від компаній з побудови кар’єри;
  •  вдосконалення soft skills та нетворкінг;
  • вирішення практичних бізнес-кейсів у командах разом із HR-менеджером;
  •  спілкування з HR-менеджерами місцевих та національних компаній.

У форумі взяли участь  студенти та випускники професійних ліцеїв, училищ, коледжів, інститутів, університетів та академій.

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року.


Фото новини: