Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй»

17 червня 2016

8

В День захисту дітей розпочав свою роботу табір дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» – спільний проект управління праці та соціального захисту населення Уманської  міської ради та факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

6

7

1 червня 2016 року в центральному  сквері міста відбулося урочисте відкриття.

На свято завітали заступник міського голови Радченко Ольга Олександрівна та начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Галина Михайлівна, які привітали дітей зі святом і побажали радісного й безхмарного дитинства, добра, мирного неба, сонця, здійснення мрій, цікавих змістовних канікул.

1

2

Студенти нашого факультету організували розважально-ігрову програму з конкурсами та іграми для дітей різних вікових категорій, також були призи від морозива «Рудь» (ручки, зошити, закладки, олівці). Відпочинок пройшов в атмосфері позитиву і радості, всі діти отримали незабутні враження та подарунки.

3

4

Студенти І курсу протягом літніх змін роботи Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» будуть проходити там  практику. У студентів 10 та 11 групи уже розпочались веселі будні.

Закликаємо усіх щоденно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

5