Центр «Інсайт» проводить профдіагностичні консультації

12 лютого 2024

Одним із векторів діяльності Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт» є організація та проведення профдіагностичних консультацій з проходженням комп’ютерного профдіагностичного тесту здобувачами освіти.

За останні два тижні координатором Центру Оленою Поліщук було проведено 2 індивідуальні консультації.

Зауважимо, що сьогодні контингент зацікавлених здобувачів пройти профдіагностичне тестування – це молодь від 14 років. Молоді люди в тандемі з батьками намагаються здійснити найоптимальніший вибір щодо майбутньої професійної діяльності заздалегідь, врахувати власні інтереси та сильні сторони, познайомитися зі світом професій.

Разом зі здобувачами було проведено дискусії щодо думок, які можуть заважати у виборі професії, обговорено ефективні вправи, мета яких визначитися в трьох головних сферах, які можуть бути найоптимальнішим варіантом професійного напрямку, і власне пройдено профтести.

Після проходження комп’ютерного профдіагностичного тесту кожен отримує згенеровані результати з системи, а також інтерпретацію (психологічне пояснення) результатів від координатора.