Цикл семінарів для молоді: “Ти сам собі країна”

4 вересня 2020

Ти сам собі країна
Цикл семінарів для молоді: ідеї 💡варті поширення.

Ми молодь і ми рушійна сила 💪🏻суспільства, а в єдності ми здатні на великі справи.

Анонсуємо 📣та запрошуємо Тебе на практичний семінар про відповідальність особисту та державницьку для активних, вмотивованих молодих людей або тих, хто прагне бути таким.

Якщо Тебе цікавить Твоя 🇺🇦 країна, Ти хочеш знати і розуміти, що в ній відбувається, а найважливіше – Ти хочеш вливати на це – Тобі до нас!

Семінар відбудеться 26-27 вересня в прекрасному 🏙 Києві – епіцентрі всіх суспільних, культурних та політичних подій.

Ти дізнаєшся як насправді працює громадський сектор, як стати його частиною і які круті можливості з цього Ти можеш для себе отримати. Поділимося успішними ініціативами, які, в прямому сенсі цього слова, здобули і продовжують виборювати Твою і нашу Незалежність.

Ти отримаєш ґрунтовні знання та навички особистого розвитку, познайомишся зі своїми однодумцями з усієї країни, які потім стануть Тобі вірними друзями, обіцяємо Тобі багато цікавого формального і неформального спілкування з людьми, які змінюють цю країну на краще вже зараз.

📝Заповнюй реєстраційну форму до 15 вересня за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPZMTqw49LJlv0D7Az4bfJHjutOWdsWjNKrYqgJio-aL6Meg/viewform?fbclid=IwAR1NIfrlfKOt-MNTTw4VbUf-uGjqPwd59KF6JBG-2VYfqaf9r1wd2-SQhnc

Захід проводиться Спілкою Української Молоді в Україні в рамках проекту «В єдності – наша сила» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України та Відділу національно-патріотичного виховання.