Челендж «З усіх куточків України – до УДПУ»

19 жовтня 2020

Друзі привіт! Карантин продовжує вносити зміни у наше життя, не встигли ми з вами ввійти в offline-режим, як знову вимушені на тимчасовий період повернутися до online навчання.

Однак, дистанційне навчання – це не привід відкладати життя на потім, тому аби краще познайомитися з нашими першокурсниками та зі студентством факультету соціальної та психологічної освіти, а також у межах науково-дослідної діяльності «Система соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини команда факультету, а саме Національно-патріотичний табір для студентської молоді “Дія” та Центр соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів», запускає челендж «З усіх куточків України – до УДПУ».

Це хороша можливість під час дистанційного навчання не лише познайомитися поближче, але й побувати в онлайн-турі Україною, де гідами будете Ви!

Після закінчення челенджу будуть обрані найкращі фото та коментар до нього, а переможці будуть нагороджені! Челендж відбуватиметься до 15 листопада.

Умови конкурсу:

  1. Бути підписаним на @fspo_udpu (Instagram) та @fspoudpu (Facebook).
  2. В сторіс Instagram або Facebook добавити фото вашого міста, селища або визначного місця (історико-культурну, архітектурну чи природну пам’ятку) в ньому та декількома словами описати місце.
  3. Відмітити друга/подругу (бажано студента ФСПО), якому ви передаєте естафету, та наш факультет (в Instagram (@fspo_udpu), в Facebook (@fspoudpu)).

Бажаємо всім учасникам успіхів та приємної онлайн-подорожі!