Чому варто здобувати спеціальність 053 «Психологія» в УДПУ імені Павла Тичини?

23 липня 2024

Психологія – одна з найцікавіших наук про мистецтво життя. Знання психології робить життя більш якісним, а застосування практичної психології гармонізує взаємодію людини з самою собою, з іншими людьми, зі світом загалом.

То ж, чому?

• Університет має досвід підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців у галузі психології за ОС «бакалавр», «магістр», «доктор філософії»;
    • навчальні програми побудовані за принципом балансу теорії та практики;
    • пріоритет освітнього процесу – практико-орієнтоване навчання;
    • на кафедрі психології створені умови для науково-дослідної та міжнародної діяльності студентів (проведення науково-практичних конференцій, публікації у наукових фахових виданнях, навчання у зарубіжних університетах за програмою обміну, участь у тренінгах, майстер-класах, тощо).

Кафедра психології пропонує такі освітні програми:

• для здобуття ступеня бакалавра з психології – освітньо-професійна програма «Психологія»
    • для здобуття ступеня магістра психології – освітньо-професійна програма «Психологія».
    • для здобуття освітньої кваліфікації доктор філософії з психології– освітньо-наукова програма «Психологія»

Онлайн реєстрація вступників – http://surl.li/toije