Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія»

13 червня 2019

Військовий психолог

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога у правоохоронних та військових органах.

Робота військового психолога спрямована на підвищення ефективності діяльності військовослужбовців, підтримання їх психологічної стійкості і морально-психологічного стану.

Для вирішення цих різноманітних завдань фахівець повинен зібрати інформацію про психологічний стан і індивідуально-особистісні якості кожного окремого військовослужбовця, вміти визначати їх професійні якості з метою уточнення військової спеціалізації. Ця інформація передається психологом командирам підрозділів. Психолог досліджує і соціальні процеси в підрозділах полку, враховує ситуацію, що склалася, розробляє пропозиції, за ходи по організації психологічної допомоги.

Психолог вивчає види праці військовослужбовців, ситуації їх службового та побутового життя, спостерігає за поведінкою військовослужбовців, проводить тестування, анкетування особового складу, розмовляє з ними. Зібрана інформація піддається аналізу. Психолог сам виокремлює проблеми, окреслює способи їх вирішення, розробляє пропозиції щодо надання психологічної допомоги.

Як стають психологом полку?

Претендент на цю посаду повинен бути здоровим (відповідно до норм для військовозобов’язаних), він повинен мати вищу освіту за спеціальністю. Цю спеціальність можуть освоїти також студенти цивільних вишів, навчаючись паралельно основному факультету на військових кафедрах. Форми підвищення кваліфікації: додаткові курси, другу освіту по суміжних галузях (особистісне консультування, психологія праці, соціальна психологія, медична психологія).

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номерами:

096-625-85-95 (Міщенко Марина Сергіївна)

093-056-50-97 (Лівандовська Інна Антонівна)