Шановні здобувачі вищої освіти! Увага конкурс!

20 березня 2023

Відповідно до Наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини №256 о/д від 09.03.2023 року «Про проведення в університеті Всеукраїнського фестивалю Дні науки», в рамках якого оголошено  проведення конкурсу «Кращий студент-науковець УДПУ».

Запрошуються до Конкурсу здобувачі вищої освіти усіх рівнів. З умовами конкурсу можна ознайомитися у «Положенні кращий студент-науковець УДПУ».

Заповнену анкету учасника щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець УДПУ» надіслати до 27 березня 2023 року на електронну скриньку заступника декана з наукової роботи: oljmatros@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ»