Якісні освітні послуги – пріоритет факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

17 березня 2020

Навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини це яскраве студентське життя, висока якість навчання, цікава аудиторна і позааудиторна робота, участь у волонтерській діяльності та ще багато цікавого.

Щороку ми намагаємось перевершити самі себе і цей рік також не стане виключенням. Студенти факультету неодноразово ставали переможцями студентських олімпіад та ІІ туру студентських наукових робіт:

2019 рік:

 1. Варивода Андрій (Диплом ІІІ ступеня)  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія». Науковий керівник: к. псих. наук, доц. кафедри психології Данилевич Л.А.
 2. Компанієць Микола  (Диплом ІІІ ступеня) VІІ Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи. Науковий керівник: д.п.н., проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О., викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Войтовська А. І.
 3. Калюженко Аліна (Диплом ІІІ ступеня) ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота». Науковий керівник: к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Левченко Н. В.
 4. Чупіна Катерина (Диплом І ступеня) Конкурс стипендіальної програми «Майбутнє туристичної галузі України». Науковий керівник:  д.пед.наук , проф кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О.
 5. Чупіна Катерина (Диплом ІІ ступеня) Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». Науковий керівник:  д.пед.наук , проф кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О.
 6. Цихоня Світлана (Диплом ІІІ ступеня)  ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник:к. псих. наук, доц. кафедри психології Шеленкова Н.Л.

2018 рік:

 1. Чупіна Катерина (Диплом І ступеня)  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота». Науковий керівник:  д.пед.наук , проф кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О.
 2. Чупіна Катерина (Диплом І ступеня) VI Всеукраїнський дистанційний конкурс з соціальної педагогіки та соціальної роботи . Науковий керівник:  д.пед.наук , проф кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О.
 3. Чупіна Катерина (Диплом IIІ ступеня) ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник: к.пед.наук, доц. кафедри психології Вахоцька І.О.

2017 рік:

 1. Будагай Вікторія (Диплом ІІ ступеня) ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка». Науковий керівник: к.пед. наук, викл. кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Савченко Н.В.
 2. Поліщук Олена (Диплом ІІІ ступеня) ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни  «Соціальна педагогіка». Науковий керівник: д. пед.наук, проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Коляда Н.М.
 3. Мельник Анна (Диплом ІІІ ступеня) ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник:  к.псих. наук, доц. кафедри психології Вахоцька І.О.
 4. Яроменко Вероніка (Диплом ІІІ ступеня) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціальної педагогіки. Науковий керівник:  канд. пед. наук, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О.
 5. Поліщук Олена (Диплом ІІ ступеня) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціальної педагогіки . Науковий керівник: д. пед.наук, проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Коляда Н.М.

Більше 200 студентів залучені до роботи в різних гуртках та проблемних групах. Значна частина студентів залучена до волонтерської роботи, працюючи в реабілітаційних центрах та притулках ми маємо можливість закріпити свої теоретичні знання та спробувати себе, як майбутніх фахівців, на практиці.

За минулий рік було проведено більше 250 наукових, культурних, освітніх та розважальних заходів.

Тож ми не зупиняємось на досягнутому та впевнено крокуємо до мети.


Фото новини: