Якісні освітні послуги – пріоритет факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

17 вересня 2019

Навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини це яскраве студентське життя, висока якість навчання, цікава аудиторна і позааудиторна робота, участь у волонтерській діяльності та ще багато цікавого.

За перші 2 тижні навчання на факультеті було проведено більше 30 заходів, які в основному були спрямовані на адаптацію 1 курсу та заохочення студентів до роботи в науковій діяльності.

Щороку ми намагаємось перевершити самі себе і цей рік також не стане виключенням, згадуючи минулий рік варто зазначити що на факультеті побудована широка система центрів (зокрема подвійного підпорядкування), наукових шкіл та науково-дослідних лабораторій. На базі факультету діє Центр освітньої інтеграції та інклюзивно реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів» та Гендерний центр.

На базі науково-дослідних лабораторій захищаються кандидатські та докторські дисертації.

Студенти факультету неодноразово ставали переможцями студентських олімпіад та ІІ туру студентських наукових робіт зі спеціальностей «Психологія»,  «Соціальна робота» та «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

Більше 200 студентів залучені до роботи в різних гуртках та проблемних групах. Значна частина студентів залучена до волонтерської роботи, працюючи в реабілітаційних центрах та притулках ми маємо можливість закріпити свої теоретичні знання та спробувати себе, як майбутніх фахівців, на практиці.

За минулий рік було проведено більше 250 наукових, культурних, освітніх та розважальних заходів.

Тож ми не зупиняємось на досягнутому та впевнено крокуємо до мети.

Фото новини: