Калейдоскоп подій ФСПО-2018: Інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший-2018»

4 січня 2019

 

28 лютого на факультеті соціальної та психологічної освіти Студентським науковим товариством було організовано та проведено інтелектуально-розважальну гру «Найрозумніший». Учасниками гри були:

  1. Побережник Вікторія
  2. Колесніков Микита
  3. Загоруйко Віолетта
  4. Безверхня Анастасія

Оцінювало учасників журі у складі:

Заступник декана з навчальної роботи – викладач кафедри психології Філатова Тетяна Сергіївна

Заступник декана з виховної роботи – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи  Бондаренко Галина Василівна

Заступник декана з наукової роботи – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи Матрос Ольга Олександрівна

Кандидат педагогічних наук, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Левченко Наталія Володимирівна

Голова студентського наукового товариства, магістрант факультету Кокоша Антоніна

Модератор – Новак Анастасія.

Гра складалась з ІІІ турів, кожен мав свою специфіку та особливості: теоретичний, практичний та домашнє завдання зі спеціальності.

Протягом гри розважали глядачів Девіленєва Вікторія та Павлівська Валентина та було продемонстровано фільм «Історія найрозумнішого на ФСПО: з чого все починалось»

За підсумками гри дипломами за участь нагороджені Колесніков Микита та Побережник Вікторія. ІІ місце зайняла Безверхня Анастасія. Переможцем гри стала Загоруйко Віолетта.

Декан факультету, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи  Кравченко Оксана Олексіївна, привітала усіх із гарними результатами,  наголосила на неординарності та креативності студентів ФСПО, вручила кубок переможцю та подарунки, практичні посібники із соціальної роботи та психології, усім учасниким.

Ще раз вітаємо Віолетту з перемогою та бажаємо успіхів на університетському етапі.