Інтелектуально-розважальний конкурс «Краса проти сили»

28 березня 2016

zaWQKDYbC04

24 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Краса проти сили». Свято краси та грації, сили та винахідливості. Де можна було проявити свій розум, логіку, кмітливість, харизму, свої таланти і не тільки.

Варто зазначити, що вперше в історії нашого університету в такому заході взяли участь студенти з особливими потребами – Анна Хоменко та Ярослав Поляніцький. Вони змогли подолати ментальні та соціальні бар’єри, розкрити власний потенціал, показати свою внутрішню силу і стати прикладом для наслідування. Це великий крок для нашого факультету і для кожного зокрема.

DSC_2915

На представленні перед глядачами учасники з’явились у вишиванках, як справжні патріоти. Конкурс складався з 4 етапів «Візитна карточка», «Машина часу», «Обмін ролями» та «Світ моїх захоплень».

8rSA47uXixM

На свято завітали також сестрички Даша та Маша, яким студенти факультету допомогли здійснити їх мрії в рамках конкурсу «Здійсни мрію». Даша мріяла виступити на великій сцені, а її сестричка Маша мріяла побувати на виступі сестри в образі принцеси, і їх мрії здійснились. Мрійте і ви, адже у мрій є хороша властивість – здійснюватись.

 x2J2nvBvPL0

_YfAX9mi0oM

В першому конкурсі учасники презентували себе у відео-візитках, де було багато цікавих та курйозних моментів з життя конкурсантів.

Зарядила всіх на позитив своїм виступом Остропольська Світлана.

Наступним був конкурс «Машина часу», де учасники демонстрували образи характерні для певного відрізка часу минулого століття. Та представляли:  20-ті, 50-ті, 70-ті,  80-ті та 90-ті роки.

ZEr4OkmAPD4

DSC_2917

DSC_2918

Після презентації своїх образів на учасників чекав конкурс «Обмін ролями», де дівчатам пропонувалося відповісти на питання, які торкаються сфер життя та занять хлопців, а хлопцям потрібно було відповісти на питання, які найчастіше між собою обговорюють дівчата. Тут учасником довелось несолодко, адже питання були самі різноманітні, але їх відповіді ще цікавіші.

DSC_2927

DSC_2928

DSC_2930

DSC_2932

DSC_2934

DSC_2936

DSC_2939

DSC_2942

Своїм танцем заряджали зал студенти 12 групи.

DSC_2943

Фінальним, був найулюбленіший конкурс чи не усіх, адже називався він  «Світ моїх захоплень», де можна було побачити всю багатогранність учасників, що демонстрували свої приховані таланти та дивували своїми незвичайними виступами.

DSC_2948

DSC_2958

DSC_2966

DSC_2976

DSC_2977

DSC_2970

DSC_2968

DSC_2981

DSC_2983

LEPiwFX4PkM

Конкурс підходив до свого логічного завершення журі рахувало бали та визначали переможця, а учасники не переставали дивувати своїми образами, адже на сцені вони з’явилися як справжні леді та джентльмени. Час було визначити переможців в номінації «Глядацькі симпатії», і ними стали Хоменко Анна та Кушнір Сергій.

JU2BG7NSkxY

Отож журі в складі:

Кочубей Тетяни Дмитрівни – доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Бондаренко Галини Василівни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Мазур Ольги Юріївни – викладача кафедри психології, заступника декана з виховної роботи та Філатової Тетяни Сергіївни – викладача кафедри психології, заступника декана з навчальної роботи   оголосили результати конкурсу, отож серед дівчат переможцями в наступних номінаціях стали: «Грація» – Водянюк Дана, «Артистизм» –  Іванова Любов, «Стиль» –  Казарян Тетяна, «Талант» – Балагута Тетяна та «Краса ФСПО – 2016» – Хоменко Анна. Серед хлопців перемогу здобули «Позитив» – Кушнір Сергій, «Артистизм» – Петрик Володимир, «Талант» – Матернюк Микола, «Стиль» – Станіславчук Дмитро та «Сила ФСПО – 2016»- Поляніцький Ярослав.

vmrwbJJEz-4

Усі учасники виступили на достойному рівні. Ми вітаємо їх з перемогами та бажаємо подальших успіхів в різних починаннях.

Організатори та учасники заходу висловлюють щиру подяку за співпрацю Андрощук Людмилі Михайлівні, кандидату педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри хореографії та художньої культури, художньому керівнику народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” та Підгорній Ользі Ігоревні, координатору Студентської соціально-психологічної служби за творчу підтримку; ресторану «Фабрикант» за надане місце для фото-зйомки.