“Інтерв’ю з випускником ФСПО”. Швець Владислава.

24 квітня 2020

Факультет соціальної та психологічної освіти пишається своїми випускниками, то ж ми вирішили створити щотижневу рубрику “Інтерв’ю з випускником ФСПО”. Кожного тижня на Вас чекають щирі відповіді наших випускників щодо навчання, дозвілля та студентського життя в цілому.

Тож, розпочинаємо наш дайджест з неймовірно талановитої особистості – Швець Владислави.

1. Як промайнули для Вас роки навчання в нашому університеті?

“Насичено: по шість і більше пар щодня, одруження після першого курсу, переведення на заочну форму навчання на другому курсі, повернення на стаціонар на третьому курсі і паралельне навчання на двох магістратурах на шостому курсі”.

2. Чи справдились Ваші очікування від навчання в університеті?

“Я їх не мала до початку навчання. Я чітко знала чого хочу і що для цього потрібно робити. Окрім того, поруч завжди були викладачі, які підтримували мій пал і азарт”.

3. Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте? Який досвід роботи маєте?

“Керівник відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП «Уманська дитяча лікарня», педагог Собківського ліцею, менеджер міжнародного проекту «ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину», народний майстер України”.

4. Чи були викладачі, котрі надихали?

“Так, звісно. Денисюк Василь Вікторович, Перепелюк Тетяна Дмитрівна, Ольховецький Сергій Миколайович, Яблонський Андрій Іванович”.

5. Чи згадуєте студентське життя? Розкажіть про найяскравіші свої спогади. Розкажіть про найкумедніший випадок з Вашого студентського життя.

“За наполегливість у підготуванні ІНДЗ одногрупники погрожували відправити мене у Лікарню №2, проте з 2015 року я сама налагодила співпрацю з психіатрами міста під час роботи у військовому комісаріаті”.

6. Які з вивчених предметів найбільше подобались?

“Діагностика, загальна психологія, психологія творчості, історія психології, вікова психологія”.

7. Згадайте себе в студентські роки. Які риси з віком змінились, що залишилось? Як взагалі ви б могли охарактеризувати себе тодішню?

“Тоді мене називали «француженка», зараз «Українка». Я залишилася довірливою, відкритою, відвертою, готовою пожертвувати життям заради справи і обов’язку”.

8. Що хочете побажати студентам та викладачам?

“Вчасно і раціонально використовувати набуті знання, відпрацьовувати навики”.

9. Які у Вас були стосунки з одногрупниками і чи спілкуєтесь ви зараз?

“З деякими колегами зараз продовжую спілкування. Стосунки були різними, оскільки на старших курсах я була старостою групи, значна частина якої навчалася на індивідуальному плані і потрібно було вирішувати багато організаційних питань”.

10. Якби Ви мали можливість повернутися, що б Ви зробили інакше?

“Отримувала б задоволення від кожного моменту студентської метушні”.

11. Які професійні важливі якості Ви здобули на факультеті соціальної та психологічної освіти? Як це допомагає Вам зараз?

“Йти до кінця, завершувати розпочаті справи, реально оцінювати власні ресурси на старті проекту”.

12. Ваш меседж до теперішніх студентів– випускників?

“Вперед і з піснею!”


Фото новини: