ІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень»

31 січня 2019

У період з 23 по 28 січня 2019 року в м. Умань працювала ІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» (спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини). Школа здійснює свою діяльність в рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні», що співфінансується програмою Erasmus+ Європейського союзу.

Цьогоріч для участі в Школі за конкурсом було обрано 27 учасників, що представляли різні заклади вищої освіти та наукові установи з різних регіонів України. Можливість прийняти участь у Школі отримала і  доцент кафедри психології факультету соціальної та психологічної освіти Шеленкова Наталія.

Впродовж роботи Школи учасники мали можливість поглибити свої знання щодо актуальних питань освітніх досліджень від тренерів з міжнародним досвідом. Посилання на програму ІІ Зимової школи УАДО.

Участь в даному проекті залишила незабутні, яскраві враження, новий досвід та знання, цікаві й дружні знайомства!

Висловлюємо вдячність президенту УАДО, професору Щудло Світлані та віце-президенту УАДО, професору Заболотній Оксані за чудову організацію такого цікавого та корисного проекту!


Фото новини: