Велике Серце, Велика Справа: Факультет соціальної та психологічної освіти на допомогу Воїнам!

17 січня 2024

17 лютого 2024 року став визначним моментом, коли студенти та викладачі факультету соціальної та психологічної освіти вирішили об’єднати свої зусилля для створення маскувальних сіток на допомогу військовим, які знаходяться у зоні бойових дій. Вражаючим ентузіазмом та професійною майстерністю вони взялися за цю важливу справу. Під керівництвом факультету, студенти та викладачі ретельно переплітали тканину, створюючи дві величезні захисні сітки. Віддавши лише кілька годин свого вільного часу, вони створили не тільки практичні елементи для військового обладнання, але й висловили свою підтримку та вдячність за мужність тих, хто відстоює свободу та незалежність України. Факультет соціальної та психологічної освіти виступив ініціатором ряду громадських акцій, метою яких є надання конкретної допомоги нашим воїнам. Приємно відзначити, що кожен, хто долучився до цієї благородної справи, відчуває, що навіть невеликим внеском можна внести свій вклад у важливу місію захисту свободи та миру. Спільно ми можемо надати підтримку нашим Героям, які несуть важливий обов’язок, забезпечуючи нам можливість жити у спокої та безпеці, захищаючи наш мирний сон і можливість спокійно вчитися.
Слава Україні! Героям слави!