Видавнича діяльність на факультеті соціальної та психологічної освіти у 2023 році

4 січня 2024

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти Вікторія Миколаївна Полєхіна у 2023 році опублікувала власну одноосібну монографію під назвою: «Інтегративний підход у підготовці майбутніх фахівців соціальної сфери засобами педагогічного краєзнавства».

У монографії Вікторії Миколаївни розглядається проблема інтеграції засобів педагогічного краєзнавства у підготовку майбутніх фахівців соціальної сфери. Подано авторське тлумачення способу інтерактивного підходу у підготовку майбутніх соціальних працівників засобами педагогічного краєзнавства, обґрунтовано та експериментально перевірено педагогічні умови, уточнено структурні компоненти застосування інтерактивного підходу у підготовці майбутніх фахівців соціальної сфери.