26 січня 2024

Продовжуємо нашу рубрику «Видавнича діяльність на факультеті соціальної та психологічної освіти у 2023 році». Наукова діяльність на факультеті забезпечується через різні види роботи, зокрема, через написання навчальних посібників. Навчальний посібник – це навчальне видання, що доповнює або частково замінює підручник та офіційно затверджене як таке та є видом навчальної літератури, офіційне підтвердження доцільності їх використання у навчально-виховному процесі в закладах України. Так, у 2023 році науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти було видано 4 (чотири) навчальних посібників зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні освіти та 073 Менеджмент (управління навчальним закладом):

1. Гагарін Микола Іванович, Мартинюк Вікторія Валеріївна. Педагогіка партнерства: навч. посібник.
  2. Педагогіка партнерства: навч.-метод. посіб. / уклад. Оксана Володимирівна Юрченко.
  3. Стратегічне управління розвитку закладу освіти та техніка управлінської діяльності: навч. посіб. для студентів закладів вищої освіти / уклад. Прищепа Світлана Михайлівна.
  4. Імідж закладу вищої освіти : навч. посіб. / уклад.: Наталія Володимирівна Савченко, Світлана Петрівна Байда.