Викладачі факультету взяли участь у вебінарі на тему «ScienceDirect: багатство знань».

25 лютого 2021

23 лютого викладачі факультету взяли участь у вебінарі на тему «ScienceDirect: багатство знань».

Для отримання українськими користувачами повноцінної інформації про ресурси платформи ScienceDirect та наявні можливості їхнього використання, упродовж лютого-квітня 2021 року компанія Elsevier проводить віртуальні тренінги – у режимі реального часу з доступом до записів.

ScienceDirect – повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг.

На вебінарі дізналися як отримати доступ до відповідного, значущого та цікавого наукового вмісту. Пошук журналів, книг чи інших документів у ScienceDirect. Як ефективно шукати літературу та як залишатися поінформованим щодо розвитку певної галузі знань.