Волонтерська допомога у містах України
Волонтерська діяльність здобувачів вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини продовжується і у воєнний час. Студенти та аспіранти долучаються до волонтерських штабів і допомагають у вільний від навчання час.
Так, до волонтерської діяльності долучилася аспірантка 1 курсу навчання кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Юлія Песоцька. Перебуваючи вдома, на Одещині, аспірантка долучилися до в’язання маскувальних сіток для Територіальної оборони Одеської області.
Спільними діями та зусиллями ми з кожним днем стаємо ближчими до Перемоги! Добро завжди перемагає зло! Слава Україні! Героям Слава!